Na co, wraz z Mariną, ją wydadzą?

Wojciech Szczęsny zostanie w Juventusie i zarobi fortunę!

AKPA

Wojciech Szczęsny to jeden z tych piłkarzy, którzy zrobili prawdziwą karierę za granicą. Poza Zielińskim, Lewandowskim, Milikiem i Piszczkiem i kilkoma innymi graczami – to jego właśnie kojarzą zagraniczni kibice piłki nożnej. Jak wiemy – Szczęsny reprezentuje Juventus, gdzie osiąga prawdziwe sukcesy. Prywatnie z kolei jest szczęśliwym mężem Mariny Łuczenko, a także ojcem Liama. Od lat mieszkają wspólnie za granicą i wychodzi na to, że w najbliższym czasie się to nie zmieni.

Jak poinformował klub we wtorek – przedłużono z Polakiem kontrakt aż do 2024 roku. Jeśli będzie grał tam do końca kontraktu to zaliczy siedem lat w bardzo dobrym, włoskim klubie.


Szczęsny zostaje w Juventusie

Klub we wtorek poinformował o tym swoich kibiców za pośrednictwem oficjalnej strony:

Wspaniała historia między Szczęsnym a Juventusem będzie trwała aż do 2024 roku. Nie ma wątpliwości, że przedłużenie kontraktu jest zasłużone, bo Wojciech to znakomity bramkarz. Powodzenia!

Co to oznacza dla Wojtka? Przede wszystkim podwyżkę zarobków. Jak mówiono zaraz po ogłoszeniu tej radosnej nowiny o przedłużeniu kontraktu – bramkarz może liczyć na podwojenie swoich dotychczasowych zarobków. Wychodzi więc na to, że będzie zarabiał… 7 MILIONÓW EURO rocznie!

Ciekawe na co można chcieć wydawać tyle pieniędzy? Macie jakieś pomysły?
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO