Kim jest?

Victoria Beckham – słynna spicetka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

wikipedia.org

Victoria Beckham jest brytyjską piosenkarką i projektantką mody. Największą popularność zdobyła za sprawą zespołu Spice Girls, z którym występowała jako Posh Spice. Odniosła również wielki sukces w branży modowej, a jej marka odzieżowa przynosi milionowe dochody. Od lat jest związana z jednym z najlepszych piłkarzy na świecie, Davidem Beckhamem. Sprawdźcie, jak dużo o niej wiecie.

Wszystko o: Victoria Beckham

Pełne imię i nazwisko: Victoria Caroline Beckham
Data i miejsce urodzenia: 17 kwietnia 1974, Hertfordshire, Wielka Brytania
Zawód: wokalistka, projektantka mody
Partner: David Beckham (1999-)
Dzieci: Brooklyn Joseph Beckham (1999), Romeo James Beckham (2002), Cruz David (2005), Harper Seven (2011)
Wzrost: 163 cm
Waga: 46 kg
Instagram: @victoriabeckham


Kariera

Victoria Beckham karierę muzyczną rozpoczęła w 1994 roku jako wokalistka zespołu Touch. To właśnie tam poznała Melanie Brown, Geri Halliwell, Melanie Chisholm i Emmę Bunton, z którymi wkrótce założyła zespół Spice Girls. Beckham na potrzeby zespołu przybrała pseudonim Posh Spice. Girlsband szybko zyskał międzynarodową popularność i z czasem wydał trzy płyty oraz dwanaście singli, wśród których znalazły się „Wannabe” i „Say You'll Be There”. Gwiazda razem z pozostałymi członkiniami zespołu wystąpiła w dwóch filmach - „Spice World” i „Giving You Everything”. Za udział w tym pierwszym otrzymała Złotą Malinę. Po rozpadzie zespołu w 1998 roku Beckham rozpoczęła karierę solową, a w 2004 roku postanowiła spróbować swoich sił w branży modowej. Wkrótce odniosła na tym polu wielki sukces i w 2011 roku otrzymała tytuł Projektanta Roku. Gwiazdę można zobaczyć między innymi w takich produkcjach jak „Zoolander” czy „Brzydula Betty”.

Życie prywatne

Piosenkarka w 1999 roku wyszła za piłkarza Davida Beckhama. Od tego czasu tworzą jedną z najgorętszych par show-biznesu. Obecnie mieszkają w Los Angeles i mają czwórkę dzieci: Brooklyna Josepha Beckhama (ur. 1999), Romeo Jamesa Beckhama (ur. 2002), Cruz Davida (ur. 2005) oraz Harper Seven (ur. 2011).
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO