Kim jest?

Travis Scott – dawna miłość Kylie Jenner. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, dzieci

wikipedia.org/Frank Schwichtenberg/CC BY-SA 4.0

Travis Scott jest amerykańskim raperem, wokalistą oraz producentem muzycznym. Był wielokrotnie nominowany do nagród Grammy. Popularność zapewniły mu takie utwory jak „Sicko Mode”, „Goosebumps”, „Antidote”, „Franchise” czy „Stargazing”. Przez pewien czas było o nim szczególnie głośno za sprawą związku z Kylie Jenner, z którą ma córkę. Przekonajcie się, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: Travis Scott

Pełne imię i nazwisko: Jacques Berman Webster II
Data i miejsce urodzenia: 30 kwietnia 1991, Houston, USA
Zawód: raper, wokalista, producent muzyczny
Partner: Kylie Jenner (2017-2019)
Dzieci: Stormi Webster (2018)
Wzrost: 178 cm
Waga: 67 kg
Instagram: @travisscott


Kariera

Travis Scott studiował na Uniwersytecie w San Antonio. Na drugim roku postanowił jednak zrezygnować z dalszej edukacji na rzecz kariery muzycznej. Rozpoczął ją w 2012 roku, gdy podpisał pierwszy kontrakt z wytwórnią Epic Records. Niedługo później podpisał również kontrakt z należącą do Kanye Westa wytwórnią GOOD Music. W 2013 roku przeszedł pod skrzydła wytwórni rapera T.I., Grand Hustle Records i wydał pierwszy mixtape „Owl Pharoh”. W następnym roku stworzył kolejny mixtape „Days Before Rodeo”. W 2014 roku był po raz pierwszy nominowany do Grammy za tekst do utworu „New Slaves”. W 2015 roku raper nagrał swój debiutancki album studyjny zatytułowany „Rodeo”, który pokrył się platyną. Znalazł się na nim singiel „Antidote”, który przyniósł artyście popularność. W 2016 roku ukazał się drugi krążek „Birds in the Trap Sing McKnight”, który również spotkał się z pozytywnym odbiorem i uzyskał status platynowej płyty. W 2018 roku raper wydał swój trzeci album studyjny „Astroworld”, który również odniósł duży sukces i wielokrotnie pokrył się platyną.

Życie prywatne

Wokalista w latach 2017-2019 był w związku z popularną celebrytką i milionerką, Kylie Jenner. W 2018 roku urodziła się ich córka, Stormi Webster.
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO