Prawdziwe baby boom

Sophie Turner i Joe Jonas zostali rodzicami!

flickr.com

Sophie Turner i Joe Jonas od niedawna są małżeństwem. A dokładniej od 2019 roku. Szybko zaczęły krążyć plotki jakoby para spodziewała się dziecka, ale żadne z nich nigdy oficjalnie tego nie potwierdziło. Paparazzi zrobili jednak zdjęcia aktorce „Gry o tron” i na każdym z nich dokładnie było widać zarysowujący się pod luźnymi ubraniami brzuszek. Okazuje się, że dziecko tych dwojga przyszło na świat, ale to nie oni pokusili się o poinformowanie o tym swoich fanów. Zrobili to poprzez swojego rzecznika prasowego. 

 


Joe Jonas i Sophia Turner zostali rodzicami 

Gwiazda „Gry o tron” wszystko, co dotyczyło ciąży skrzętnie ukrywała. Niechętnie pokazywała się z ciążowym brzuszkiem i ani ona, ani jej mąż nie zabierali głosu w sprawie ciąży. Teraz również to nie oni postanowili poinformować o tym, że ich dziecko przyszło na świat. Zrobił to ich rzecznik prasowy i w komunikacie przekazał: 

Sophie Turner i Joe Jonas z przyjemnością ogłaszają narodziny ich dziecka 

Jak udało się ustalić kolorowej prasie - para na świecie powitała dziewczynkę, którą postanowili nazwać Willa. 

Joe Jonas i Sophie Turner niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym i bardzo ostrożnie dobierają tam treści. Bardzo możliwe, że nie zobaczymy więc zdjęcia ich córki. 

Świeżo upieczonym rodzicom bardzo gratulujemy! 
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO