Co się stało?

Simon Cowell złamał kręgosłup w kilku miejscach po niegroźnym wypadku

flickr.com

Simon Cowell zasłynął, tak naprawdę, dzięki swojej działalności jurorskiej w programie „X Factor”. To on stał za odkryciem takich zespołów jak One Direction czy Fifth Harmony. Jest surowy i często pozwala sobie na użycie mocnych słów. Jest takim Gordonem Ramseyem wśród jurorów. W ostatnim czasie mocno schudł, zmienił swoje nawyki żywieniowe i więcej się rusza. Niestety, spowodowało to wiele problemów w jego zdrowiu. Jak się okazuje - niegroźny wypadek doprowadził do dość poważnych uszkodzeń. 

Simon Cowell po operacji

Juror przebywał ze swoją rodziną w posiadłości w Miami, gdzie w sobotę - 8 sierpnia - doszło do wypadku. Simon upadł podczas testowania roweru elektrycznego na dziedzińcu swojego domu. Niestety, upadł i jak się okazało, jego stan był na tyle poważny, że musiał niezwłocznie udać się do szpitala. Jak twierdziło źródło w „The Hollywood Reporter”: 

Simon zranił sobie plecy i został zabrany do szpitala. Czuje się dobrze, jest pod stałą obserwacją. Trafił w najlepsze możliwe ręce

 


Cowell złamał kręgosłup w kilku miejscach i niezbędna okazała się operacja, która trwała około sześciu godzin. Podczas niej umieszczono w jego kręgosłupie metalowy pręt. Juror zabrał głos za pomocą Twittera, gdzie podziękował wszystkim pracownikom szpitala, a także przestrzegł swoich fanów: 

Jeśli kupujesz rower elektryczny, przed pierwszą jazdą przeczytaj instrukcję. Złamałem część kręgosłupa. Dziękuję wszystkim za miłe wiadomości 

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO