Kim jest?

Różal – uczestnik Ameryka Express 2. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

AKPA

Różal, a właściwie Marcin Różalski, jest polskim zawodowym kick-boxerem oraz zawodnikiem muay thai i MMA wagi ciężkiej. W 2007 roku został mistrzem świata organizacji ISKA, a w 2008 roku w formule K-1. W 2017 roku wywalczył tytuł międzynarodowego mistrza KSW wagi ciężkiej. W 2020 roku brał udział w programie „Ameryka Express 2”. Sprawdźcie, czy wiecie o nim wszystko.

Wszystko o: Różal

Pełne imię i nazwisko: Marcin Różalski
Data i miejsce urodzenia: 29 lipca 1978, Płock
Zawód: kick-bokser, zawodnik MMA i muay thai
Partner: Marta Kviatkova
Dzieci: brak
Wzrost: 188 cm
Waga: 100 kg
Instagram: @marcinrozalrozalski


Kariera

Marcin Różalski wielokrotnie wygrywał amatorskie mistrzostwa Polski i Europy. W 2004 roku rozpoczął profesjonalną karierę w formule K-1 i doszedł do półfinału pierwszego Grand Prix Polski. W 2007 roku zdobył tytuł mistrza świata organizacji ISKA, a rok później WKA. W 2010 roku podpisał kontrakt z organizacją Konfrontacja Sztuk Walki, a siedem lat później został jej międzynarodowym mistrzem. W 2018 roku rozstał się z KSW, żeby związać się z organizacją Kickboxing Challenge. W 2019 roku ogłosił zakończenie kariery sportowej, do której jednak powrócił rok później. Zrobiło się o nim głośno w 2020 roku, gdy wziął udział w programie „Ameryka Express 2”, w którym towarzyszył mu Bartosz Fabiński. Obaj odpadli w dziewiątym odcinku. Występ w telewizyjnym show przyniósł Różalowi popularność i duże zainteresowanie ze strony mediów.

Życie prywatne

Kick-boxer niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Jest w związku z Martą Kviatkovą. Różal angażuje się w działalność charytatywną, między innymi wspiera Fundację AST na Rzecz Zwierząd Niechcianych oraz opiekującą się końmi Fundację Tara.
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO