Kim jest?

Rafał Gębura – prowadzący internetowy talk-show „7 metrów pod ziemią”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera

instagram.com/@rafal_gebura

Rafał Gębura to polski dziennikarz i politolog. Zrobiło się o nim głośno za sprawą emitowanego na YouTube internetowego talk-show „7 metrów pod ziemią”, który od 2018 roku jest również dostępny w serwisie vod.pl. Dziennikarz w swoim programie przeprowadza wywiady poruszające różnego rodzaju tematy społeczne. Gościł u siebie między innymi balsamistę zwłok, byłego gangstera, dilera narkotyków i prostytutkę. Wiecie o nim wszystko?

Wszystko o: Rafał Gębura

Data i miejsce urodzenia: brak informacji
Zawód: dziennikarz, youtuber
Partner: brak informacji
Dzieci: brak informacji
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @rafal_gebura


Kariera

Rafał Gębura z wykształcenia jest dziennikarzem i politologiem. Kształcił się w Collegium Civitas. Karierę rozpoczął od pracy w redakcjach TVN24 i Fakty TVN. Pracował również dla Radia Kolor i Radia Dla Ciebie. W 2013 roku zaczął pracować w „Newsweeku”, gdzie zajmował się tematami społecznymi. W 2017 roku założył na YouTube kanał o nazwie „7 metrów pod ziemią”. W każdym z odcinków internetowego talk-show o tym samym tytule dziennikarz przeprowadza rozmowy poruszające kontrowersyjne tematy społeczne. Jego goście mają możliwość podzielenia się swoimi historiami. W programie dziennikarza gościli między innymi były ksiądz, dawca nasienia, więźniarka z Auschwitz, prostytutka, snajper i osoba cierpiąca na depresję. W 2018 Gębura otrzymał nagrodę Grand Video Awards 2018 w kategorii „debiut roku”, a rok później nagrodę Grand Video Awards w kategorii „Publicystyka, wideorozmowa”.

Życie prywatne

Dziennikarz pilnie strzeże swojej prywatności i nie wiemy, czy jest obecnie z kimś związany. Wiadomo jedynie, że mieszka w Starachowicach.
Dodaj komentarz 
2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO