Kiedy Rozenek-Majdan rodzi?

Radosław Majdan zdradził kilka szczegółów dotyczących porodu Małgorzaty

AKPA

Radosław Majdan bardzo przejął się tym, że niedługo będzie pełnił zupełnie inną rolę w życiu niż dotychczas. Małgorzata Rozenek – Majdan jest bowiem w ciąży na którą oboje tak długo czekali. To ich pierwszy wspólny potomek, więc nic dziwnego, że „Radzio” już świruje na jego punkcie. Ponoć ma wspaniały kontakt z synami Małgorzaty, ale wiadomo, że z małym dzieckiem, na samym początku, będzie mnóstwo pracy i trzeba się do tego odpowiednio przygotować.

Radosław Majdan, podczas balu Związku Polonijnych Klubów Piłkarskich w New Jersey, postanowił porozmawiać trochę z „Super Expressem”, któremu uchylił rąbka tajemnicy o porodzie Gosi i o tym, czy zamierza przy nim uczestniczyć. Pochwalił się również ojcowskimi planami.


Majdan o porodzie żony

Dokładnie opowiedział o tym, jak będzie przebiegał poród i czy zamierza przy nim uczestniczyć:

Jestem bardzo podekscytowany. Na razie też bardzo spokojnie podchodzę do porodu, w którym będę oczywiście uczestniczył. Nasz synek przyjdzie na świat przez cesarskie cięcie, tak jak i dwóch poprzednich synów Małgosi

Dla niego narodziny malucha będą prawdziwym sprawdzaniem jego ojcowskich umiejętności. Dlatego już teraz zapowiedział, że zamierza posiąść najważniejszą wiedzę w tym temacie:

Chcę się od razu nauczyć jak kąpać nasze dzieciątko, dlatego jestem umówiony że w szpitalu pokażą mi, jak to mam robić

Czy Radek Majdan sprawdzi się jako ojciec? Wydaje nam się, że tak! Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.
Dodaj komentarzArtykuły powiązane

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO