Kim jest?

Natalia Siwiec - "Miss Euro 2012". Wiek, wzrost, waga, mąż, dzieci, kariera, Instagram

AKPA

Natalia Siwiec to jedna z naszych najbardziej znanych celebrytek i najpiękniejszych modelek. Swoją rozpoznawalność zawdzięcza Euro 2012, kiedy to została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą całych rozgrywek. Dostała wtedy tytuł „Miss Euro 2012”. Kim właściwie jest?

Wszystko o: Natalia Siwiec

Data i miejsce urodzenia: 1 sierpnia 1983, Wałbrzych
Zawód: fotomodelka, aktorka
Mąż: Mariusz Raduszewski (mąż od 2012 - obecnie)
Dzieci: Mia (2017)
Wzrost: 170 cm
Waga: ok. 50 kg
Wymiary: 90-61-90
Instagram: @nataliasiwiec.official

Kariera

Chociaż kilkakrotnie została Miss m.in. Miss Bałtyku w 2002 roku, czy Miss Dolnego Śląska w 2003 roku to tak naprawdę rozpoznawalna szerokiej publiczności stała się dzięki Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej. Okrzyknięto ją wtedy „Miss Euro 2012”. Media zagraniczne nazwały ją „polską Larissą Riquelme”.
W 2014 roku została bohaterką swojego własnego reality show „Enjoy the view, Love, Natalia”. Była również uczestniczką programu „Taniec z gwiazdami”.


Kariera aktorska

Jednym z większych marzeń Siwiec było występowanie w serialach, filmach czy na deskach teatru. Zaczęła się w tym realizować już w 2008 roku, kiedy to gościnnie pojawiła się w serialu „Kryminalni”. Innymi jej rolami był m.in. gościnny występ w serialu „Druga szansa”, emitowanym na antenie TVN. Chociaż grała również w filmach „Wkręceni 2” czy „Królowa Bezdomna” to największą jej rolą została ta w „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”, gdzie przyjęła postać Wioli.

Życie prywatne

Natalia Siwiec ma młodszą siostrę – Malwinę. Była kiedyś związana z piłkarzem Damianem Gorawskim, ale później poznała Mariusza Raduszewskiego. Są razem od wielu lat i pobrali się w 2012 roku w The Little Church of The West w Los Angeles. Owocem ich miłości jest córka – Mia – która urodziła się 21 sierpnia 2017 roku.
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO