Kim jest?

Naruciak – znany youtuber. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

instagram.com/@naruciak

Naruciak, a właściwie Adam Zimmerman, to polski youtuber, którego kanał cieszy się wciąż rosnącą popularnością. Publikuje on na nim zabawne filmiki, w których z przymrużeniem oka komentuje polskie programy telewizyjne, a także przeprowadza symulacje różnych codziennych sytuacji. W 2020 roku jego kanał osiągnął blisko 3,11 mln subskrypcji. Sprawdźcie, jak dużo wiecie na jego temat.

Wszystko o: Naruciak

Pełne imię i nazwisko: Adam Zimmerman
Data i miejsce urodzenia: 3 kwietnia 1998, Poznań
Zawód: youtuber
Partner: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @naruciak


Kariera

Naruciak kanał w serwisie YouTube założył w 2013 roku. Zamieścił wówczas na nim swój pierwszy filmik zatytułowany „Funny Moments – TheNitroZyniak”, który pokazywał najzabawniejsze momenty gameplay’ów w wykonaniu Nitro. Na kanale Naruciaka można znaleźć wiele serii, wśród których największą popularność zdobyła zatytułowana „Poniedziałkowy Naruciak”. Składa się ona z vlogów połączonych z Q&A oraz relacjami z różnego rodzaju wydarzeń. Youtuber organizuje też challenge z udziałem między innymi Stuu, Karolka i Macieja Dubiela. Dużą popularnością cieszą się również tak zwane symulatory, na przykład „Symulator wstawania rano”. Fani chętnie oglądają także jego serię „Ciumkaj loczki”, w której youtuber żartobliwie komentuje popularne seriale telewizyjne. Naruciak prowadzi też na Facebooku zamkniętą grupę „Ciuraki Naruciaka”.

Życie prywatne

Pseudonim youtubera pochodzi od anime „Naruto”, które chętnie oglądał w dzieciństwie razem ze swoją kuzynką - z tego powodu zaczęła go nazywać Naruciakiem. Youtuber często nagrywa filmiki ze swoją młodszą siostrą.
Dodaj komentarz 
2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO