Kim jest?

Monika Jagaciak – Aniołek Victoria’s Secret. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

wikipedia.org/Christopher Macsurak/CC BY 2.0

Monika Jagaciak jest polską modelką. Reklamowała największe domy mody, takie jak Prada, Chanel, Dolce & Gabbana, Valentino czy Dior, a jej zdjęcia pojawiały się na okładkach najważniejszych modowych pism. W 2015 roku została Aniołkiem Victoria’s Secret. Jest żoną znanego serbskiego fotografa, a jej siostrą jest lekkoatletka, Anna Jagaciak. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Monika Jagaciak

Data i miejsce urodzenia: 15 stycznia 1994, Poznań
Zawód: modelka
Partner: Branislav Jankic
Dzieci: Mila (2019)
Wzrost: 178 cm
Waga: 55 kg
Instagram: @jacmonika


Kariera

Monika Jagaciak karierę rozpoczęła w 2007 roku, gdy została twarzą marki Hermès. Niedługo później pojawiła się na okładce „Jalouse”. W 2008 roku wystąpiła na australijskim festiwalu mody „Australian Fashion Week”. Jej obecność wywołała falę kontrowersji ze względu na jej młody wiek. W 2009 roku modelka wzięła udział w kampanii Calvina Kleina, a rok później telewizja Fashion TV okrzyknęła ją najlepszą modelką sezonu. Wkrótce Calvin Klein ponownie nawiązał z nią współpracę. W 2010 roku jako jedyna szesnastoletnia modelka wystąpiła w kampanii marki Chanel reklamującej kosmetyki. W kolejnych latach pracowała dla Calvina Kleina i Alberty Ferretti. Zaczęła się pojawiać na okładkach magazynów „Numero”, „Vogue”, „W”, „Interview” i „V”. W 2011 roku reklamowała perfumy YSL – Saharienne. W tym czasie pracowała również dla Prady, Maison Michel, Barney’s, Dolce & Gabbana, Valentino, Diora, GAP, Chanel i Jil Stuart. W latach 2013-2014 występowała na pokazach Victoria’s Secret, a w 2015 roku została Aniołkiem tej marki.

Życie prywatne

Modelka ma siostrę, Annę, która jest lekkoatletką. Poślubiła serbskiego fotografa, Branislava Jankica. W 2019 roku na świat przyszła ich córka, Mila.
Dodaj komentarz 
2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO