Kim jest?

Mikołaj Roznerski – Marek z filmu „Fighter”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka, dzieci

AKPA

Mikołaj Roznerski to polski aktor, który należy do najlepiej zapowiadających się gwiazd młodego pokolenia. Popularność przyniósł mu nie tylko udział w licznych serialach telewizyjnych, ale również w produkcjach filmowych oraz przedstawieniach teatralnych. Wiele emocji budzą jego kolejne związki, których temat wciąż jest poruszany na łamach mediów plotkarskich. Sprawdźcie, jak dużo o nim wiecie.

Wszystko o: Mikołaj Roznerski

Data i miejsce urodzenia: 6 grudnia 1983, Wrocław
Zawód: aktor, prezenter telewizyjny
Partnerka: Marta Juras (rozstanie w 2014), Adriana Kalska (2019-)
Dzieci: Antoni (ur. 2011)
Wzrost: 190 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @mroznerski


Kariera

Mikołaj Roznerski aktorstwem zaczął się interesować już w liceum, gdzie występował w szkolnych przedstawieniach. W 2008 roku ukończył wrocławską filię Wyższej szkoły Teatralnej w Krakowie na Wydziale Lalkarskim. Ma za sobą również studia na Wydziale Teatralnym Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze. W 2007 roku związał się z Teatrem im. Juliusza Osterwy w Lublinie, w którym występował do 2011 roku. Wkrótce zaproponowano mu udział w serialu „M jak miłość”, w którym wcielił się w postać Marcina Chodakowskiego. Z czasem zaczął pojawiać się w takich produkcjach jak „Na dobre i na złe”, „Pierwsza miłość”, „Ojciec Mateusz”, „Ratownicy”, „Komisarz Alex”, „To nie koniec świata”, „Na Wspólnej” czy „Prawo Agaty”. Na dużym ekranie zadebiutował w 2012 roku w filmie „Supermarket”. Aktor znany jest również z takich filmów jak „Chce się żyć” czy „Fighter”.

Życie prywatne

Podczas studiów aktor związał się z Martą Juras. W 2011 roku na świat przyszedł ich syn Antoni. Po rozstaniu, które nastąpiło w 2014 roku, Roznerski spotykał się z Olgą Bołądź. Później krążyły plotki o jego romansie z Alicją Bachledą-Curuś, jednak nie zostały przez nich potwierdzone. Obecnie gwiazdor jest związany z Adrianą Kalską.
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO