Kim jest?

Marzena Rogalska - prowadząca "Pytanie na śniadanie". Wiek, wzrost, waga, mąż, dzieci

AKPA

Marzena Rogalska jest polską dziennikarką telewizyjną i radiową. Jest także autorką powieści i okazjonalnie zajmuje się aktorstwem. Gdzie obecnie można obserwować Rogalską? Jak dobrze znasz dziennikarkę? Zobacz koniecznie. 

Wszystko o: Marzena Rogalska 

Data i miejsce urodzenia: 13 kwietnia 1970, Przasnysz 
Zawód: dziennikarka 
Partner: Paweł Drzyzga (rozstanie), Adam Kuna 
Dzieci: brak 
Wzrost: ok. 179 cm 
Waga: ok. 72 kg 
Instagram: @marzena_rogalska 

Młodość 

W dzieciństwie Rogalska mieszkała w miejscowości Chełmek. Jest absolwentką Liceum im. Stanisława Konarskiego w Oświęcimiu. W 1997 roku rozpoczęła pracę w RMF FM, gdzie prowadziła audycje „Na językach” czy „Weekend bez granic”. 

 


Kariera 

Po odejściu z RMF FM w 2002 roku, rozpoczęła współpracę z Radiem Kolor, gdzie prowadziła audycję „Zagraj swojej Marzenie”. Razem z Witoldem Odrobiną była prowadzącą poranny program w Antyradiu. W 2008 roku podjęła pracę w Radiu Złote Przeboje, w którym prowadziła m.in. „Między słowami”, „Fajne przez poufne!”. Pracę rozpoczęła w 1995 roku w krakowskim oddziale Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła magazyn filmowy. W 1999 prowadziła „Do kina czy na film”. W latach 2004-2008 prowadziła „Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?” w TV Puls. Była również gospodynią teleturnieju „Dzieciaki górą!”, a także kapitanką „Kocham cię, Polsko!”. Od 2013 roku współpracuje z tygodnikiem „Wprost”. Jest gospodynią „Pytanie na śniadanie”. 

Wydała debiutancką powieść „Wyprzedaż snów”, która w 2018 roku doczekała się kontynuacji w postaci książek „Gra w kolory” i „Druga miłość”. 

Życie prywatne 

Przez 14 lat była związana z bratem Ewy Drzyzgi - Pawłem Drzyzgą. Niestety, ich związek się rozpadł. Obecnie jej partnerem jest Adam Kuna - fan sztuki i podróży. 
Dodaj komentarz 
2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO