Kim jest?

Martin Stankiewicz – internetowy satyryk. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partnerka

instagram.com/@martinstankievitz

Martin Stankiewicz to polski reżyser, scenarzysta i internetowy twórca filmowy. Jego prowadzony od 2013 roku kanał na YouTube należy do jednych z najpopularniejszych w kraju - w 2020 roku osiągnął blisko 1,31 mln subskrypcji. Youtuber słynie ze swojego poczucia humoru, z którego korzysta podczas komentowania otaczającej nas rzeczywistości. Stankiewicz jest również autorem książki „Śmieszek”. Wiecie o nim wszystko?

Wszystko o: Martin Stankiewicz

Data urodzenia: 28 grudnia 1990
Zawód: scenarzysta, reżyser, youtuber
Partner: Laura
Dzieci: brak informacji
Wzrost: brak informacji
Waga: brak informacji
Instagram: @martinstankievitz


Kariera

Martin Stankiewicz swój kanał na YouTube założył w 2013 roku. Pierwsze kroki w kierunku kariery zaczął stawiać już w wieku szesnastu lat – wygrał wówczas konkurs firmy Orange. Stankiewicz wymyślił dla niej reklamę, w której sam wystąpił. Zrobiło się o nim głośno, gdy wcielił się w rolę dwóch braci, Kostka i Stanka Kwas. Była to pierwsza tego rodzaju akcja w Internecie, której celem było nabranie widzów, że obie postaci są prawdziwymi braćmi bliźniakami o zupełnie różnych osobowościach. Obecnie youtuber zajmuje się tworzeniem treści, które w zabawny sposób poruszają tematykę otaczającej nas rzeczywistości. W jego nagraniach nieraz goszczą znani youtuberzy, tacy jak Człowiek Warga, JDabrowski, Gimper czy Stuu. Do jego najpopularniejszych filmów należą między innymi „13 powodów, przez które nie wyrwiesz dziewczyny” i „Facet vs basen”.

Życie prywatne

Youtuber jest związany z Laurą, którą można czasem zobaczyć w jego filmikach. W 2016 roku wydał książkę zatytułowaną „Śmieszek”, w której ujawnił kulisy swojego codziennego życia.
Dodaj komentarz 
2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO