Miała rację

Małgorzata Kożuchowska skrytykowana za maseczkę w pociągu. Ostro odpowiedziała

AKPA

Małgorzata Kożuchowska niedawno zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z pociągu, w którym siedzi w maseczce. Oznacza to, że dostosowuje się do zasad, jakie dotyczą transportu publicznego i kolei. Mowa o obowiązku zasłaniania nosa i ust. Kożuchowska pociągiem wybrała się na Śląsk i chyba ostatnie, czego się spodziewała, to to, że zostanie skrytykowana za dostosowanie się do zasad… My również jesteśmy nieco zaskoczeni.  

Kożuchowska skrytykowana za maseczkę 

Aktorka zaczyna pracę na planie kolejnego filmu i właśnie dlatego wybrała się w podróż pociągiem na Śląsk. Swoje zdjęcie w masce opatrzyła podpisem: 

Zaczynam kolejną filmową przygodę życia! Kierunek: Śląsk! Stasiu! Bądź dla mnie łaskawa! Życzcie mi szczęścia i trzymajcie kciuki 

Wydawałoby się, że to nie powinno wzbudzić żadnych emocji, ale jednak - jeden z internautów ostro skrytykował Kożuchowską: 

Jeszcze przyłbice załóż i kaftan, ale przede wszystkim stuknij się w głowę 

Aktorka zdecydowała się na komentarz - ostry, ale zdecydowanie w punkt: 

Przede wszystkim grzeczniej, a potem dowiedz się, jakie obowiązują zasady podczas podróżowania pociągiem w czasie pandemii i przeproś 

Trudno nie zgodzić się z Małgorzatą. Wedle regulaminu PKP faktycznie każdy powinien zakrywać usta i nos podczas jazdy, a także na terenie dworców. 

Internauta przeprosi? 
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO