Co było przyczyną?

Krzysztof Kowalewski trafił do szpitala. Jego stan był poważny

AKPA

Aż do wczoraj nikt nie wiedział, że jeden z najsłynniejszych polskich aktorów – Krzysztof Kowalewski – przebywa obecnie w szpitalu, a jego stan zdrowia daleki jest od dobrego. Informację tę przekazał jego znajomy w rozmowie z „Na żywo”. Okazuje się, że przyczyną słabego stanu zdrowia były problemy z sercem. Na szczęście stan aktora znacznie się poprawił, chociaż informator nie ukrywa, że sytuacja była naprawdę bardzo poważna.

 


Krzysztof Kowalewski w szpitalu 

Według znajomego aktora – to nie był pierwszy raz kiedy trafił do szpitala: 

Serce Krzysia po raz kolejny zastrajkowało. Już jest lepiej, ale było bardzo źle.

Według informacji – cztery lata temu aktor również trafił do szpitala z powodu problemów z układem krążenia. Jak wyjawił wtedy znajomy Krzysztofa Kowalewskiego – serce artysty nie radziło i nie radzi sobie z jego nadwagą: 

Krzysztof ma poważne problemy z układem krążenia. Wszystko przez tuszę, której mimo starań nie jest w stanie zredukować. Jego serce nie radzi sobie z takim obciążeniem

Jak widać – aktor nie cieszy się od pewnego czasu zbyt dobrym zdrowiem. Na pewno wynika to również z wieku aktora. W końcu ma już 83 lata. Sytuacji nie poprawia również fakt, że Kowalewski ma kilka nadprogramowych kilogramów. Właśnie przez to aktor zmaga się również z problemami ze stawami biodrowymi. Przy Kowalewskim jednak czuwa ukochana żona – Agnieszka – a także córka Gabriela. 

Życzymy powrotu do zdrowia! 
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO