Kim jest?

Kourtney Kardashian – jedna ze znanych sióstr. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

flickr.com

Kourtney Kardashian jest amerykańską celebrytką, modelką i bizneswoman. Międzynarodową popularność przyniósł jej udział w reality show „Z kamerą u Kardashianów”, w którym przez lata występowała wraz ze swoją rodziną. Znana jest również z programu „Kourtney i Khloe jadą do Miami”. Jest współwłaścicielką butiku „D-A-S-H”. Sprawdźcie, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Kourtney Kardashian

Pełne imię i nazwisko: Kourtney Mary Kardashian
Data i miejsce urodzenia: 18 kwietnia 1979, Los Angeles, USA
Zawód: celebrytka, modelka, bizneswoman
Partner: Scott Disick (2006-2015)
Dzieci: Mason Dash Disick (2009), Penelope Scotland Disick (2012), Reign Aston Disick (2014)
Wzrost: 155 cm
Waga: 49 kg
Instagram: @kourtneykardash


Kariera

Kourtney Kardashian ukończyła specjalizację „sztuki teatralne” na Uniwersytecie Arizony. Zrobiło się o niej głośno za sprawą reality show „Z kamerą u Kardashianów”, w którym pokazywano codzienne życie tej słynnej celebryckiej rodziny. Kourtney jest współwłaścicielką butiku „D-A-S-H”. W 2009 roku wraz z siostrami Kim i Khloe otworzyła kolejny butik tej marki w Miami. Przez pewien czas była także współwłaścicielką luksusowego butiku dla dzieci „Smooch” w Los Angeles, który ostatecznie został zamknięty. W 2010 roku zaczęła występować w nowym reality show „Kourtney i Kim jadą do Nowego Jorku”. Rok później wystąpiła w operze mydlanej „One Life to Live”. Celebrytka jest ambasadorką linii kosmetyków Perfect Skin.

Życie prywatne

Celebrytka w latach 2006-2015 była związana ze Scottem Disickiem, który również pojawiał się w jej rodzinnym reality show. W 2009 roku urodził się ich syn Mason – poród został pokazany w czwartym sezonie „Z kamerą u Kardashianów”. W 2012 roku na świat przyszła ich córka Penelope Scotland, a dwa lata później syn Reign Aston. W 2015 roku para podjęła decyzję o zakończeniu związku.
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO