Kim jest?

Kasia Tusk – blogerka i córka byłego premiera. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, mąż, dzieci

AKPA

Kasia Tusk jest nie tylko córką byłego premiera, ale przede wszystkim jedną z najpopularniejszych blogerek lifestylowych i modowych w Polsce. Jej blog „Make Life Easier” generuje kilkaset tysięcy odsłon miesięcznie. Co ciekawe, z wykształcenia jest psychologiem. Chociaż nie może narzekać na brak popularności, woli nie ujawniać przed fanami zbyt wielu szczegółów swojego prywatnego życia. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Kasia Tusk

Pełne imię i nazwisko: Katarzyna Tusk-Cudna
Data i miejsce urodzenia: 27 października 1987, Sopot
Zawód: blogerka, influencerka
Partner: Stanisław Cudny (2018-)
Dzieci: Liliana (2019)
Wzrost: 160 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @makelifeeasier_pl


Kariera

Kasia Tusk z wykształcenia jest psychologiem – ukończyła ten kierunek w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Sopocie. Pierwszy duży rozgłos przyniósł jej udział w programie „Taniec z gwiazdami”, w którym wraz ze swoim tanecznym partnerem, Stefano Terrazzino, zajęła trzecie w miejsce. Dzięki temu córka byłego premiera zaczęła się się pojawiać na wydarzeniach show-biznesowych i zdobywać status celebrytki. W 2001 roku razem z siostrą swojego przyszłego męża, Zofią Cudny, założyła lifestylowego bloga „Make Life Easier”. Z czasem blog stał się jednym z najpopularniejszych w Polsce i zdobył wiele prestiżowych nagród. Influencerka dzieli się na nim zdjęciami stylizacj oraz poradami w kwestii urody i życia codziennego. Kasia Tusk jest autorką dwóch książek - „Elementarza stylu” i „Make Photography Easier”.

Życie prywatne

Celebrytka znana jest z tego, że pilnie strzeże swojej prywatności i niechętnie ujawnia fanom szczegóły swojego życia osobistego. W 2018 roku Kasia Tusk w tajemnicy przed mediami wyszła za Stanisława Cudnego. Owocem tego związku jest córka Liliana, która przyszła na świat w 2019 roku.
Dodaj komentarz 
2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO