Kim jest?

Justin Bieber – autor hitu „Baby”. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, żona

wikipedia.org

Justin Bieber jest kanadyjskim piosenkarzem popowym, który jest obecnie jedną z największych gwiazd muzyki. Jego utwory, takie jak „Baby”, „Confident” czy „Intentions” znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów na całym świecie. W swoim czasie wiele emocji wzbudzał jego burzliwy związek z Seleną Gomez. Sprawdźcie, jak dużo wiecie na temat sławnego wokalisty.

Wszystko o: Justin Bieber

Data i miejsce urodzenia: 1 marca 1994, London, Kanada
Zawód: wokalista
Partner: Selena Gomes (2011-2014, 2017-2018), Hailey Bieber (2018-)
Dzieci: brak
Wzrost: 175 cm
Waga: 66 kg
Instagram: @justinbieber


Kariera

Justin Bieber początkowo publikował nagrania swoich piosenek w serwisie YouTube. W ten sposób został w 2008 roku dostrzeżony przez Scootera Brauna, który został jego menedżerem. Wkrótce Bieber podpisał kontrakt z wytwórnią Island Records. W 2009 roku wydał swój pierwszy singiel „One Time”, który promował jego debiutancki minialbum „My World”. Album okazał się wielkim sukcesem i otrzymał status platynowej płyty. Piosenkarz stał się wówczas pierwszym artystą w historii, którego siedem utworów z debiutanckiego krążka znalazło się na liście Billboard Hot 100. Kolejnym wielkim hitem Biebera była piosenka „Baby”, która stała się w 2012 roku najczęściej wyświetlanym filmem w historii YouTube. Do najważniejszych utworów wokalisty należą między innymi „Intentions”, „What Do You Mean” oraz „Never Say Never”. Piosenkarz ma na swoim koncie nagrody Grammy, American Music Award i Brit Awards.

Życie prywatne

Wokalista w latach 2011-2014 był związany z amerykańską piosenkarką Seleną Gomez. W 2017 wrócili do siebie, jednak ostatecznie zakończyli swoją relację w 2018 roku. W tym samym roku Bieber zaręczył się z modelką Hailey Baldwin, którą poślubił kilka miesięcy później. Piosenkarz wyznał, że cierpi na zaburzenia depresyjne.
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO