Trzymamy kciuki i gratulujemy!

Hilaria i Alec Baldwin spodziewają się kolejnego dziecka. Niedawno kobieta poroniła w 4. miesiącu ciąży

flickr.com

Życie nie oszczędzało Aleca Baldwina i jego żony Hilarii. Niedawno kobieta poinformowała swoich obserwatorów, że zaszła w piątą ciążę, ale niestety ich szczęście nie trwało długo – poroniła bowiem w czwartym miesiącu ciąży. Okazało się, że to nie było pierwsze, ale drugie, poronienie żony 61-letniego aktora. Teraz jednak czas na szczęśliwe informacje. Hilaria jest po raz kolejny w ciąży! 

 


Żona Aleca Baldwina jest w ciąży 

Hilaria podzieliła się tą wiadomością za pośrednictwem Instagrama. Udostępniła nagranie, na którym słychać bicie serduszka dziecka, a na pierwszym planie znajduje się, sporych już rozmiarów, brzuch kobiety. 

Pod filmem pojawił się podpis: 

Pozwolę dziecku mówić, ponieważ nie mam słów, aby wyrazić, jak się czuję, gdy słyszę ten dźwięk. Dostaliśmy właśnie wspaniałe wiadomości o tym, że maleństwo jest zdrowe. Chciałam się tym z Wami podzielić

Alec i Hilaria Baldwin mają już czwórkę dzieci. Są rodzicami 6-letniej Carmen, 4-letniego Rafaela, 3-letniego Leonardo i rocznego Romea. Aktor ma również córkę z małżeństwa z Kim Besinger. Będzie to szóste dziecko aktora, a także piąte Hilarii. 

Trzymamy za nich kciuki i gratulujemy! 
Dodaj komentarz 
2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO