Kim jest?

GramPaula – testerka słodyczy i lifehacków. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner

instagram.com/@glampaula1

GramPaula to polska youtuberka, która należy do najpopularniejszych w kraju. Prowadzi dwa kanały, „GramPaula” i „GlamPaula TV”. Tworzy filmiki poświęcone modzie, urodzie, grom komputerowym, a także testuje w nich różnej maści słodycze, zabawki oraz tak zwane „lifehacki”. Pierwszy z wymienionych kanałów w 2020 roku osiągnął blisko 1,02 mln subskrypcji. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: GramPaula

Data urodzenia: 2 kwietnia 1994
Zawód: youtuberka
Partner: brak informacji
Dzieci: brak informacji
Wzrost: brak informacji
Waga: brakinformacji
Instagram: @glampaula1


Kariera

Paulina Perczyńska swój pierwszy kanał o nazwie „GlamPaula TV” założyła w 2012 roku. Początkowo publikowała na nim nagrania poświęcone tematyce mody i urody. Zanim to jednak nastąpiło, prowadziła bloga poruszającego kwestię wizażu oraz stylizacji. Wkrótce  zaczęła tworzyć vlogi i daily vlogi, w ramach których pokazywała swoje codzienne życie, a także podróże. W 2014 roku założyła drugi kanał o nazwie „GramPaula”. Można na nim znaleźć filmiki poświęcone takim grom jak The Sims 4, Fan Mail czy Moviestarplanet. Perczyńska publikuje również nagrania, w których pokazuje jak otwiera między innymi kalendarze adwentowe, rozpakowuje różnego rodzaju zabawki dla dzieci, testuje „lifehacki” z Tik Toka oraz słodycze. Influencerka niejednokrotnie współpracowała z innymi znanymi youtuberami, między innymi z MacieCioszki i DG.

Życie prywatne

Youtuberka pilnie strzeże swojej prywatności i nie wiadomo zbyt wiele o jej życiu osobistym. Nie wiemy więc, czy jest obecnie z kimś związana. Paulina Perczyńska obecnie mieszka w Warszawie.
Dodaj komentarz 
2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO