Szokujące nagranie

Ezra Miller rzucił się na kobietę w barze i zaczął ją dusić. [WIDEO]

wikimedia.org

Ezra Miller, który grał między innymi w „Lidze Sprawiedliwości”, a także w „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”, miał zaatakować kobietę w jednym z islandzkich barów, w którym miał być stałym bywalcem. Internauci są oburzeni i niektórzy poddają pod wątpliwość film, który wyciekł do Internetu. Jest on jednak dość szokujący. Ponoć to nie pierwszy raz, kiedy Ezra Miller zachowuje się w sposób agresywny… 

Ezra Miller dusił kobietę 

Do niecodziennego incydentu miało dojść kilka dni temu, a świadkowie zdarzenia zdradzili, że do całej sytuacji doszło w jednym z islandzkich barów, w którym Miller jest stałym bywalcem. Ezra Miller zaczął chwalić się, że wielokrotnie uczestniczył w różnego rodzaju bójkach. Wtedy jedna z kobiet, która stała nieopodal, odpowiedziała żartobliwie, że ona by go pokonała. Nikt nie spodziewał się takiej reakcji. 

Na wideo widać, jak aktor podchodzi do młodej kobiety i zaczyna na nią krzyczeć: 

S*ko, chcesz się bić? Tego chcesz?

 


Widać, jak łapie kobietę za szyję i zaczyna ją dusić, a następnie powala na ziemię z całej swojej siły. W tym momencie kamerzysta przestaje kręcić zajście i rusza na pomoc kobiecie. 

Przyjaciele kobiety, która została zaatakowana, od razu zadzwonili na policję. Do przyjazdu policji Millera pilnowali ochroniarze z baru. Jak zakończyła się cała sprawa? Czy Miller w ogóle został zatrzymany? Tego, niestety, nie wiadomo. 

Większość internautów jest oburzonych nagraniem, ale niektórzy poddają pod wątpliwość czy na wideo znajduje się aktor. 

Cóż, pozostaje nam czekać na jakieś wyjaśnienie… 
Dodaj komentarz 
2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO