Kim jest?

Ewa Farna - polsko-czeska piosenkarka. Wiek, wzrost, waga, Instagram, dzieci, mąż, kariera

AKPA

Ewa Farna to polsko-czeska piosenkarka, która swego czasu podbiła rynek muzyczny. Młodziutka, mądra i spokojna. Zawsze miała do powiedzenia coś mądrego. Niestety, nie zawsze wszystko układało się w jej życiu dobrze. Kim dokładnie jest piosenkarka pochodząca z Zaolzia?

Wszystko o: Ewa Farna

Data i miejsce urodzenia: 12 sierpnia 1993, Trzyniec
Zawód: piosenkarka
Mąż: Martin Chobot (od 2017 – obecnie)
Dzieci: Artur (2019)
Waga: ok. 66 kg
Wzrost: 165 cm
Instagram: @ewa_farna93

Kariera

Swoją karierę rozwijała jednocześnie w Polsce, jak i w Czechach. Jest u naszych sąsiadów jedną z największych gwiazd. W naszym show biznesie czasami ginie, ale kiedy się pojawia – nie można odmówić, że jej przeboje stają się wielkimi hitami.
Największą popularność zdobyła kiedy wydała płytę „Cicho”. Wtedy coraz częściej pojawiała się na wielkich imprezach m.in. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, gdzie w 2009 roku została wyróżniona Superjedynką. Na swoim koncie ma kilkanaście płyt polskich i czeskich. Zdobyła wiele prestiżowych nagród. Ostatnio wydała płytę w 2015 roku, która nosi tytuł „Inna”.


Działalność pozamuzyczna

Brała udział w wielu kampaniach reklamowych: tym samym można było zobaczyć ją w reklamach Oriflame, Play czy restauracji Subway. Była twarzą marki Monster High. W 2011 roku na rynek weszła woda toaletowa „Rock Angel”, którą sygnowano jej imieniem i nazwiskiem.
 Wystąpiła w kilku programach rozrywkowych m.in. „Bitwa na głosy”, „Idol”, „X Factor” czy „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Życie prywatne

Mieszka w czeskiej części Śląska Cieszyńskiego, ale ma również mieszkanie w Warszawie i Pradze. Uważa się za Polkę.
W 2017 roku wyszła za Martina Chobota, z którym ma syna – Artura, urodzonego w 2019 roku.

W 2012 roku miała wypadek pomiędzy Wędrynią a Trzyńcem. Wypadek był bez udziału osób trzecich, a ona miała około jednego promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Wyszła z niego bez szwanku, a do wszystkiego odniosła się w 2013 roku na płycie (W)inna?, w utworze „Przepraszam”.
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO