Kim jest?

Esmeralda Godlewska – jedna ze sławnych sióstr. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

AKPA

Esmeralda Godlewska jest polską celebrytką. Największą popularność przyniosły jej nagrania przeróbek znanych piosenek, które wraz z siostrą Małgorzatą zamieszczała w sieci. Była uczestniczką programu „Ex na plaży” i pracowała dla stacji iTV. W 2019 roku zmierzyła się z Martą Linkiewicz na Fame MMA. Przekonajcie się, czy wiecie o niej wszystko.

Wszystko o: Esmeralda Godlewska

Pełne imię i nazwisko: Monika Esmeralda Godlewska
Data i miejsce urodzenia: 21 kwietnia 1993, Malbork
Zajęcie: celebrytka
Partner: brak informacji
Dzieci: Milan
Wzrost: 164 cm
Waga: 59 kg
Instagram: @esmeralda_godlewskaofficial


Kariera

Esmeralda Godlewska zyskała popularność dzięki coverom znanych piosenek, które wykonywała razem ze swoją siostrą, Małgorzatą. Nagrywały wspólne filmiki, które publikowały w serwisie YouTube. Stworzyły między innymi przeróbki utworu „Pada śnieg” i kolędy „Cicha noc”. Esmeralda występowała w licznych programach telewizyjnych. Pojawiła się między innymi w trzecim sezonie „Ex na plaży”. Była również modelką i prezenterką stacji iTV, gdzie prowadziła program plotkarski. W 2019 roku wzięła udział w gali Fame MMA, podczas której zmierzyła się z Martą Linkiewicz – pojedynek zakończył się przegraną Godlewskiej. Celebrytka studiuje psychologię sądowo-penitencjarną w warszawskiej Wyższej Szkole Finansów i Zarządzania.

Życie prywatne

Celebrytka poza Małgorzatą ma jeszcze dwie siostry i trzech braci. Przez pewien czas była związana z Arkadiuszem Płońskim. Ma syna Milana. W 2018 roku jadąc pod wpływem alkoholu spowodowała kolizję drogową w Warszawie, za co została skazana na rok i sześć miesięcy prac społecznych w wymiarze dwudziestu godzin miesięcznie. Nałożono na nią również pięcioletni zakaz prowadzenia pojazdów i Godlewska musiała wpłacić 7 tys. zł na Fundusz Pomocy Pokrzywdzonym i Pomocy Postpenitencjarnej.
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO