Kim jest?

Edyta Pazura - żona Cezarego Pazury. Wiek, wzrost, waga, żona, dzieci

AKPA

Edytę Pazurę zna chyba każdy, kto chociaż raz słyszał o Cezarym Pazurze. Jest to bowiem jego żona, w której znalazł swoje szczęście. Jest osobą związaną z show-biznesem, jest matką trójki dzieci i spełniona kobietą. Co o niej wiecie? 

Wszystko o: Edyta Pazura

Data i miejsce urodzenia: 18 stycznia 1988, Kraków 
Zawód: bizneswoman
Partner: Cezary Pazura (mąż od 2009 - obecnie)
Dzieci: Amelia (2009), Antoni (2012), Rita (2018)
Wzrost: 173 cm 
Waga: 53 kg 
Instagram: @edyta_pazura

Życiorys 

Edyta Pazura ma starszego brata, który jest lekarzem. Po maturze postanowiła zdawać na prawo, ale na swojej ścieżce poznała Cezarego Pazurę, który namówił ją na to, żeby spróbowała swoich sił na marketingu i zarządzaniu. Podjęła ten kierunek na Uniwersytecie Jagiellońskim. Skończyła studia na UJ w Krakowie. Później kształciła się na Akademii Leona Koźmińskiego, kończąc m.in. studia z obszaru zarządzania w sektorze medialnym. Ukończyła również kursy fotografii i managementu. 31 maja 2007 roku Pazura rozpoczęła swoją pracę w WARSie. Właśnie tam poznała Pazurę, który złożył specjalne zamówienie, aby móc z nią porozmawiać. Aktor zdobył numer telefonu do Pazury, aby móc się z nią lepiej poznać. 

 


Kariera

W 2010 roku Pazura współprowadziła program „Looksus” na antenie Polsat Cafe. W tym roku zaczęła również pracę w firmie producenckiej Pazury, pomagając mu wyreżyserować „Weekend”. Od 2014 roku pełni rolę menadżerki swojego męża. Koordynuje jego sprawy związane z produkcją filmową, serialową, reklamową i autopromocją w mediach społecznościowych. Sama prowadzi w sieci JustKeepLiving.pl, kanał Meybe Baby na YT i profil na Instagramie. Swoją wiedzą dzieli się m.in. na Uniwersytecie Opolskim. Zajmuje się fotografią. 

Życie prywatne 

Edyta postanowiła, że poślubi starszego o 26 lat. Ich ślub odbył się 1 maja 2009 roku. Jeszcze tego samego roku na świat przyszła ich córka Amelia. W 2012 roku na świecie powitali Antoniego, a w 2018 roku - córkę Ritę. 
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO