Kim jest?

Dawid Podsiadło - młody, wielki artysta. Wiek, wzrost, waga, Instagram, partnerka

AKPA

Dawid Podsiadło to obecnie jeden z najbardziej popularnych wokalistów w Polsce. Jest młodym, zdolnym artystą, który ma coś do przekazania w swoich piosenkach. Nie wszyscy jednak wiedzą kim jest i czemu zawdzięcza swoją popularność. Kim jest Dawid Podsiadło?

Wszystko o: Dawid Podsiadło

Data i miejsce urodzenia: 23 maja 1993, Dąbrowa Górnicza
Zawód: muzyk
Partnerka: brak informacji
Dzieci: brak
Wzrost: 183 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @dylanwishop

Wczesne lata

Dawid urodził się w Dąbrowie Górniczej, gdzie uczęszczał do I Liceum Ogólnokształcącego im. Waleriana Łukasińskiego. Rozwijał swoje zdolności muzyczne w Szkole Muzycznej im. Michała Spisaka I stopnia (w klasie puzonu) oraz w Młodzieżowym Ośrodku Pracy Twórczej.


Kariera

Swoje pierwsze, publiczne występy rozpoczął w wieku 10 lat. Wziął udział w drugiej edycji X Factor, w 2011 roku. Ostatecznie dotarł do finału, którego został laureatem. W 2013 roku ukazała się jego debiutancka płyta „Comfort and Happiness”. Jego kolejny krążek to „Annoyance and Disappointment”, gdzie znalazły się takie hity jak m.in. „W dobrą stronę”. Przez rok, po tym wydarzeniu, zawiesił swoją karierę.
W 2018 roku pojawiła się płyta „Małomiasteczkowy”. Dzięki koncertowi na Stadionie Narodowym w Warszawie, z Taco Hemingwayem, pobili rekord w sprzedaży największej ilości biletów.
Podsiadło jest współproducentem filmu „(Nie)znajomi”.

Życie prywatne

Niestety, niewiele wiadomo o życiu prywatnym Podsiadło, bo nic o tym nie mówi, pilnie jej strzegąc. Wspomniał jednak, że jest zakochany.
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO