Musicie je zobaczyć

Córka Paula Walkera udostępniła prywatne nagranie ze swoim ojcem. Chwyta za serce!

wikipedia.org

Paul Walker to aktor, który swoją popularność zawdzięcza roli w filmie „Szybcy i wściekli”. W 2013 roku zginął w wypadku samochodowym na przedmieściach Los Angeles, dokładnie 30 listopada. To miała być tylko przejażdżka, ale skończyła się tragiczne. Czerwone Porsche, którym się poruszał, uderzyło w latarnię i stanęło w płomieniach. Minęło już 7 lat, ale jego córka – Meadow – robi wszystko, aby podtrzymywać pamięć o swoim ojcu. Wraz z Paul Walker Foundation zbiera obecnie pieniądze dla regionalnego banku żywności w Los Angeles, aby pomóc osobom dotkniętym przez koronawirusa. Przy okazji podzieliła się pewnym nagraniem, które wielu chwyciło za serce. 

 


Córka Paula Walkera i jej nagranie z ojcem

Na nagraniu można zobaczyć jak córka Paula Walkera zrobiła mu sporą niespodziankę w przyczepie campingowej. Na nagraniu można zobaczyć jak bardzo zaskoczony jest jej obecnością, jak zaczyna się śmiać i nie udaje zaskoczenia. Dziewczyna rzuca się ojcu na szyję, aktor upada na łóżko, a potem mocno przytula swoją córkę. To obrazek naprawdę wzruszający – więź między nimi była niesamowita. Meadow pod postem napisała: 

Nigdy nie sądziłam, że podzielę się tym nagraniem. Ale czułam, że należy tak zrobić. Bądź dobry. Kocham Cię. Bądź bezpieczny 

Poruszające nagranie absolutnie wzruszyło internautów, którzy obejrzeli je już ponad pół miliona razy. Pod postem pojawia się również mnóstwo komentarzy – między innymi od celebrytów, znajomych aktora i jego wielbicieli. 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

I never thought I’d share this. But it felt right. Be good. I love you. Stay safe. xx

Post udostępniony przez Meadow Walker (@meadowwalker)
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO