Co było powodem?

Ashley Benson i Cara Delevingne rozstały się?

wikipedia.org

Cara Delevigne i Ashley Benson zostały zauważone razem w 2018 roku, na lotnisku Heathrow, gdzie wymieniały się całusami. Paparazzi od razu zrobili masę zdjęć, które rozlały się po sieci. Od tamtego czasu były widywane kilkakrotnie, ale swój związek potwierdziły dopiero w 2019 roku. Wówczas Cara dodała film, na którym całuje swoją ukochaną. Okazuje się, że wszystko jest już przeszłością. Dlaczego? 

 


Cara Delevigne i Ashley Benson się rozstały?

Modelka niezbyt chętnie opowiadała cokolwiek o swoim życiu prywatnym. Kiedyś jednak, w rozmowie z Elle, powiedziała co nieco o tym, co łączy ją z Benson: 

Po prostu czujesz się niesamowicie, gdy nie jesteś sam, gdy mierzysz się ze światem z kimś u boku. Nie chce by ludzie myśleli, że jestem skryta, ponieważ wstydzę się czegokolwiek. Po prostu nigdy nie byłam w związku, o którym mówiłabym publicznie lub zamieszczała prywatne zdjęcia z kimś

Okazuje się, że wszystko to jest już przeszłością i teraz ponownie każda z nich będzie się mierzyła ze światem oddzielnie. Chociaż plotkowano o tym, że para chce się zaręczyć, a w marcu widziano je razem na zakupach - wychodzi na to, że związek to już przeszłość. Jak donosi „People” - ponoć rozstały się one na początku kwietnia: 

Cara i Ashley wcześniej zawsze miały swoje wzloty i upadki, ale to już koniec. Ich związek właśnie dobiegł końca 

Póki co ani jedna, ani druga nie zabrała głosu w tej sprawie. Również menadżerowie gwiazd nie chcą komentować sprawy. 

Jest szansa na ratunek związku? 
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO