Kim jest?

Anna Popek – dziennikarka TVP. Wiek, wzrost, waga, Instagram, kariera, partner, dzieci

AKPA

Anna Popek jest polską dziennikarką i prezenterką telewizyjną. Pełniła rolę prowadzącej między innymi w takich programach jak „Kawa czy herbata?”, „Świat się kręci” czy „Wielkie Testy TVP”. Prowadziła również audycje radiowe w Radiu Plus, Vox FM i Programie I Polskiego Radia. Dała się także poznać jako uczestniczka „Tańca z gwiazdami” oraz programu „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Wiecie o niej wszystko?

Wszystko o: Anna Popek

Pełne imię i nazwisko: Anna Grażyna Popek
Data i miejsce urodzenia: 26 czerwca 1968, Bytom
Zawód: dziennikarka, prezenterka telewizyjna
Partner: Andrzej Popek (1996-2011)
Dzieci: Oliwia, Małgorzata
Wzrost: 171 cm
Waga: brak informacji
Instagram: @annapopek_official


Kariera

Anna Popek ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz zaoczne podyplomowe Studium Dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim. Karierę rozpoczęła jako prezenterka TVP Katowicach. Później prowadziła „Fakty” we wrocławskim oddziale TVP. Wkrótce trafiła do stacji TVP2, gdzie została prowadzącą oraz dziennikarką południowego wydania ekonomicznego „Panoramy”. W 1999 roku została prezenterką TVP1 i prowadzącą program „Kawa czy herbata?”. W późniejszych latach prowadziła programy „Świat się kręci”, „Zatrzymaj chwilę” oraz „Po prostu zdrowie”. Popek występowała również w roli prowadzącej w programach „Załóż się”, „Takty i Nietakty” oraz „Dzień dobry, Polsko!”. Znana jest także z „Halo Polonia” i „Wstaje dzień”. Od 2017 roku współprowadzi „Wielkie Testy TVP”. W tym samym roku objęła stanowisko szefowej PAP Life.

Życie prywatne

Dziennikarka w 1996 roku wyszła za Andrzeja Popka, z którym ma dwie córki – Oliwię i Małgorzatę. W 2011 roku para rozwiodła się.
Dodaj komentarz 
2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO