Szczere wyznanie

Agnieszka Hyży poruszyła temat problemów z zajściem w ciążę

AKPA

Agnieszka Hyży stara się mieć kontrolę nad swoją prywatnością. Niechętnie opowiada o tym, co dzieje się w jej życiu, za zamkniętymi drzwiami. Nawet na jej Instagramie próżno szukać zbyt wielu zdjęć z córką. Prezenterka jest mamą siedmioletniej Marty, która jest owocem miłości z pierwszego małżeństwa prezenterki z Mikołajem Witem. Związek przetrwał zaledwie 3 lata, do 2014 roku. Niedługo później związała się z Grzegorzem Hyżym z którym do dzisiaj są małżeństwem. Niedawno, przy okazji zdjęcia z ukochaną córeczką, Hyży postanowiła napisać na temat utraconych ciąż. Zainspirowała ją do tego Aleksandra Żebrowska. 

Hyży o utracie ciąży 

Niedawno to Aleksandra Żebrowska napisała, tuż przed trzecim porodem, że utraciła już niejedną ciążę. Jej wpis zainspirował Agnieszkę Hyży do poruszenia tego tematu na jej Instagramie. Zaczęła swój wpis: 

„Która to ciąża, który poród?” Aleksandra Żebrowska miała odwagę poruszyć temat, który dotyczy milionów i przez te same miliony jest unikany jak ognia. Z drugiej strony nie unikamy pytań i dociekań o plany powiększenia rodziny, które wprawiają w zakłopotanie odpytywanego i często powodują ścisk żołądka. Bo kto ma odwagę powiedzieć prawdę?

 


Jednocześnie wyznała, że ten temat jest jej znajomy i że ona zawsze przeżywała wszystko w samotności: 

Nikt nie prowadzi statystyk dotyczących „nieudanych ciąż”, nikt nie liczy, ile jest par, które latami próbują zrealizować swoje marzenie o byciu rodzicem. Znam wszystkie te emocje i wiem, jak często przeżywa się je w samotności. Wiem, jak bywają niewygodne pytania, czasem nawet od najbliższych, a czasem od ludzi, których to kompletnie nie powinno interesować 

Zaapelowała również do innych, aby wzięli to pod uwagę i wyraziła nadzieję, że ten wpis da komuś do myślenia. 

Dobrze, że porusza się takie ciężkie tematy? 
Dodaj komentarz2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO